SohbetAskim.Net Odaları farklı şehirden insanları bir araya getirerek, mobil sohbet sitesi ve chat ortamını üyelik gerektirmeden sizlere sunuyor.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

İstanbul Sohbet Chat Sohbet Odaları - SohbetAskim Seviyeli Mobil Chat Odalari Bedava Sohbet Sitesi


İstanbul Sohbet Chat Sohbet Odaları


İstanbul Sohbet Chat Sohbet Odaları

www.SohbetAskim.Net

istanbul Sohbet

ve Arkadaşlık Sitesinde Yeni ARkadaşlar Edinin!

Merhaba sevgili kullanıcılarımız başlıktan da belli olduğu üzere sizler için hazırlamış olduğumuz sohbet odaları  istanbul sohbet kanalı ile ilgili bilgiler paylaşacağız. istanbuldur ki evvel zamanlardan beridir gelen istanbul tutkusu insanları her zaman için büyülemiştir ve istanbul adına nice şarkılar yazılıp nice şiirler ve bir birinden güzel doğaçlama resimler karikatürler yapılmıştır ve ezelden beridir günümüze kazan uzanan istanbul tutkusu insanların beynine işlemiştir. istanbul`un güzelliklerini saymakla bitiremeyiz.

Adına çeşitli güzellikler olan istanbul ilimizin çağlardan beri her zaman için yeri farklıdır bizde bu güzelliklerden ilham alarak istanbul sohbet odası açtık ve kullanıcılarımıza hem mizah yönünden hem de kalite yönünden istanbula yakışır şekilde güzel bedava dönceğini düşündük istanbul kişiliği çok farklıdır ve erkeği beyfendi bayanı ise hanım efendi olarak adlandırılır bu adlandırmalar boşuna değildir ki gerek uslüpleri ile gerekse mizaçları ile her zaman için örnek davranış sergilemişlerdir. böylesi nezih bir ortamda etmek için beklemenize gerek kalmadan ücretsiz giriş yaparak tamamen kendi nefs`iniz ile katılabilirsiniz.

istanbuL Mobil Sohbet

istanbul sohbet odalarına mobil sohbet aracılığı ilede bağlanabilirsiniz gerek mobil uygulamamız ile gerekse mobil web sohbet girişi ile kullanıcılarımıza bu imkanı da sunmaktayız mobil sohbet odaları açmamızdaki amaç artık teknolojiye ayak uyduran kullanıcılarımızın her işlerini telefondan hallettiklerini gördük ve bize mobil yada tablet uygulamalarına yönlendirmesi için fikir verdi mobil chat e yönlendiğimiz bu zamanlarda kullanıcılarımıza tamamen rahat ve nezih bir ortam sağlaya bilmek için sadece sohbet ve canlı radyo  eşliğinde keyif süremelerini sağlamaya çalıştığımızı bildirmek isteriz.

istanbuL Sohbet Programı

Sohbet odaları için mirc sohbet programı ile daha heyecanlı ve daha pratik işlemler ile keyifli hale getirildi sohbet programının içerisine konulan çeşitli özellikler ile kullanıcıların mirc sohbet yaparken gerek oyun gerekse canlı radyo dinlemelerini kolaylaştırmaktadır ve tamamen ücretsiz olan bu ücretsiz sohbet programı sizler için hazırlanmıştır. Sohbet odaları giriş işlemi kullanıcıların Nick belirterek veyahut belirttikleri nick kayıtlı ise hem nick hemde şifre belirterek istanbul sohbet kanallarına girişleri kolayca yapılabilmektedir.

Sohbet sunucusunda bulunan ip tarama sistemi ile girilen iplerin şehirlere ayrıldıgında şehir kanallarına göre dagılım yapılmaktadır bu dagılımladan hangi şehirde iseniz o şehirin ipini aldığınız için Ankara Sohbet, Bursa Sohbet, izmir Sohbet, Antalya Sohbet gibi kanallara otomatik yönlendirilmektesiniz bunun yanı sıra http://www.SohbetAskim.net ‘un belirlediği kanallar ise ek olarak açılmaktadır ek olarak açılan global kanallarında da dilediğinizce sohbet etme fırsatnız vardır.

Sanal ortamda istanbul sohbet`in yeri

Sanal ortamlarda sohbet etme ihtiyacı yaşadığımız bu dönemlerde hem teknoloji bakımından hemde ruhsal sıkıntılarımızdan dolayı sanal ortamda sohbet ihtiyacı duymaya başladık kişilerin gerçek yaşmlarında bazı duygularını yada söylemek istedikleri konuşmak isteyipte konuşamadıkları gizli saklı şeyleri sanal ortamda rahatça konuşabildiğini gözlemledik istanbul sohbet odalarına giren kişilerin de bu tür kişiler olduğunu saptadık durum böyle iken insanlara özel konuşma yerlerinde her hangi bir mudahalede bulunmadık. kullanıcılarımız tamamen özel görüşmelerinde konuştukları kelimelerden küfür, argo kelimelerden kendileri mushuldur ve bu konu ile ilgili Alem.org sunucusuna giren her kimse bu sözleşmeyi kabul etmiş olur. www.SohbetAskim.Net